M75

www.sale4su.sk není to o podnikání je to stránka s databázi on-line obchodů jako oblečení počítače -cokoliv.Tak nevím.

Nejlepší odpověď
sara-sara

fablen: Protože nám paní neustále tvrdí, že se jedná o stránku www.sale4su.sk, přitom je to stránka www.sale4u.sk :)))
Sběžně jsem si prohlédla registrační podmínky, kde se píše o aktivačním poplatku ve výši 5,95 EUR, takže kde se vzalo těch 72 euro nevím..

Další odpovědi
led

Mne ochrana pri kliknutí na stránku dala avízo:
„Reputace tehle stránky je špatná“.
Je to dostatočné upozornenie, aby som tam nešla…

fablen

už zas…a Vám ta stránka funguje ?? Proč nám ostatním otevřít nejde.