Galax

WOWko u kámoše… šlo a teď nejde…

Dobrý den… kámoš měl hru world of warcraft, ale omylem jí smazal… když jí opět nainstaloval tak mu začala psát při spuštění chybu: WoW was unable to start up 3D acceleration. Please make sure DirectX 9.0 is installed and your video drivers are up-to-date

a nejde to ani když jsme nainstalovali direct ani ovladače prostě nic… pomohlo by kdybychom obnovili systém do doby kdy mu wow normálně šlo????

Odpovědi
Korialstrasz

Opravdu se ujisti, že máš nainstalované správné a pokud možno nejnovější ovladače. Můžeš zkusit vypnout 3d akceleraci a poté ji znovu zapnout.