Jivinho

World of Warcraft

dobrý den potřeboval bych nutně sehnat patch z 3.0.1.8874 – 3.0.2.9056 enGB. Prosím pošlete mi rovnou odkaz jenom ne na rapid share apod… 3.0.1.8874 – 3.0.2.9056 enUS toho je vsude plno ale enGB moc nemohu najit. mockrat dekuji
Doplňuji:
tohle mi zrovna moc nepomuze, protoze je stahovani placene..

Nejlepší odpověď
Attack-design

http://www.now­torrents.com/to­rrents/wow-3.0.1.8874-to-3.0.2.9056-engb-patch.exe.html
Doplňuji:
docela by mě zajímalo kterej chytrak si tu hraje na palečky dolů, tohle je spravna odpoved , funkční download ke staženi a přesto dá někdo paloec dolů? vím asi kdo to dělá a je to velký ubožák, který umí pouze kopírovat