Retko

Word – U kazde „bullet“ / „zarazky“ aby text zacinal s malym pismenem…???

Ok, mam mraky zarazek, a jelikoz to co je tam psany jsou vlasne prikazy, ktere se normalne zadavaji s malym pismenem, tak bych rad nejakou jednoduchou cestu jak to prevest ve wordu, aby se mi to lip cetlo.

Dekuji
Doplňuji:
To neni ono, potrebuju zmensit jen ten zacatek zarazky. Jinde by to melo zustat. Treba kdyz zarazka ma vice vet. Nebo kdyz jsem psal nejaka hesla se VSEMA VELKYMA apod. :)

Odpovědi
anonym

Pomocí CTRL+A označ komplet text, v menu klikni „Formát – Velká písmena“ a v okně přepni na malá a potvrď. Taky CTRL+Shift+A pře­píná velká/malá písmena, ale zase předtím vše označ CTRL+a.
Doplňuji:
Do budoucna, pokud chceš vždy malá, jdi v menu „Nástroje – Možnosti aplikace Word“ a klikni, po otevření nového okna jdi v nabídce „Kontrola pravopisu a mluvnice“, kde vpravo nahoře vybereš „Možnosti automatických oprav“, v novém okně vyber kartu „Automatické opravy“ a zde zruš fajfku na „Velká písmena na začátku vět“.