Bublinnka

Windows Live Fotogalerie a ukládání fotek…

Nevíte kde ukládá program Windows Live Fotogalerie upravené obrázky?

Protože když upravím nějakou fotku v tomto programu, tak ji pak nikde nemůžu najít a zmizí mi i z knihovny…

Doplňuji:
Nastavené to mám, ale ukládá se to jen při úpravě panoramatická fotografie a fotokoláž.

1.
Ale když chci upravit jen barvu, nebo narovnat fotku tak na ni kliknu, jen ji označím a dám změnit barvu tak mi to napíše
„Soubory které jste vybrali, jsou pravděpodobně jen pro čtení nebo v umístění, které není dostupné“

2.
A nebo když ji otevřu (mám na obrazovce jen tu jedinou fotku) a dám změnit barvu tak prostě zmizí a není ani v knihovně.

Poradí někdo?

Nejlepší odpověď
mosoj

Složky a soubory v knihovně jsou pouze virtuální. Ve skutečnosti jsou uloženy ve jiných složkách jinde. Live fotogalerie ale otevírá pouze soubory zahrnuté do knihovny " obrázky" a ukládá vždz kopii do stejné složky. Ve složce se pak nachází původní fotka a vedle ní upravená kopie. Takže je třeba tyto složky do knihovny zahrnout.
Pokud se vám nějaká fotka zobrazí tak přes pravé tlačítko myši na ni klepněte a dole na roletce je položka „vlastnosti“. V ní je zobrazená skutečná cesta k obrázku a je tam také možnost „pouze pro čtení“. zkontrolujte si jestli to nemáte zaškrtnuté.

V nejhorším použijte funkci vyhledávání v nabídce Start. Ta vám soubor najde.

Další odpovědi
snookerballs

Tak si nastav, že ti to bude nabízet, kam to ukládat.