spooky

Lze nekde zmenit druh písma v poznámkovém bloku?

Win 7 – prosím, lze nekde zmenit druh písma v poznámkovém bloku? a jde jeste ,,ukotvit,, okno (napr. u textového dokumentu) aby mi nevyskakovalo z obrazovky :) kdyz treba potrebuju kopirovat do dvou dokumentů, tak aby mi oba zůstaly na plose :) děkuji moc !!!!
Doplňuji:
oprava né pozn. blok, ale RYCHLÁ POZNÁMKA …omlouvam se a dekuji

Odpovědi
mosoj

Formát – písmo

Ostatní je prkotina.
Doplňuji:

  1. Otevři si prázdnou poznámku.
  2. Nakopíruj si tam část textu napsaném písmem jaké chceš používat na té konkrétní poznámce.
  3. Dej pravým tlačítkem vybrat vše.
  4. Po vybrání začni psát text. Zkopírovaný text zmizí a píšeš typem písma které měl zkopírovaný text. Poznámka zůstává naformátovaná na toto písmo.

Ostatní nelze. Poznámka prostě mizí pod aktivní okno a musíš ji vyvolávat.
Někdy praktické někdy ne. Já poznámky hodně využívám.