Domcaz

Vzor nájemní smlouvy když bydlím u rodičů?

Mohl by mi někdo udělat nebo poslat vzor najemní smlouvy na dobu neurčitou pokud bydlím u rodičů s příspěvkem 5000 Kč. Děkuji
Doplňuji:
Nechci udělat nějakou chybu aby pak nebyla neplatná..

Nejlepší odpověď
ivzez

Vzorů v internetu jsou mraky, hodně jich je špatně
a řada je navíc neplatných (nebyla opravena podle NOZ).

Chtělo by to trochu rozepsat, takhle se jenom dohaduji.
Pokud nemáte od rodičů pronajatý samostatný byt,
nemůžete nájemní smlouvu použít.

Pokud žijete u rodičů, může stačit sepsat jenom dohodu
o příspěvku na náklady společného bydlení.

Další odpovědi
Dochy

proc se tu ptas? Na to najdes spoustu vzoru na internetu. Skouknes, prip. poupravis podle potreb, doplnis jmena, castku,…

Dochy

Ivzez: Jseš si jist(á)? Proč bychnemohl napsat smlouvu na pronájem jednoho pokoje s právem užívat spol. sociálku? Do toho jestli budeme odděleni bezpečnostními dveřmi snad nikomu nic není…
(Ptám se, jsem laik)