špulka

Adekvátní najmne –30km od Prahy

Takže díky Brillantovi jsem asi pochopila že výše najemneho se počítá za užíváni určite plochy čtverečni tudíž je tim mysleno cely byt. pokud užívám jen jeden pokoj , koupelnu a občas kuchyn nemuze po me nikdo chtít takové nájemné jako bych užívala cely dům- http://www.mmr­.cz/cs/Staveb­ni-rad-a-bytova-politika/Bytova-politika/Prechod-na-smluvni-najemne/Mapa-najemneho

Odpovědi
terry

A ptáš se na co??
A…chtít po tobě nájemné může jaké chce. Ty mu je nemusíš chtít zaplatit, protože se ti zdá vysoké, tudíž se nedohodnete a ty tam bydlet nebudeš.