ondra07

Vyzná se někdo v Betfair a ví, jaký je rozdíl v back a lay sázce??

Zdravím, četl jsem mnoho článků a zkoukl pár videí, ale pořád tomu nerozumím.
Pořád nevím rozdíl v back a lay, když vsadím třeba na remízu. Zkoušel jsem už dvakrát dát na remízu lay a když remíza nepadla, vyhrál jsem většinou to, co jsem vsadil.. Nevím, co by se stalo, kdybych dal back sázku. Umí mi to někdo vysvětlit? Podle čeho se orientovat, podle čeho vybírat, back nebo lay?? Fakt nevím. Jen vím, že lay je jakoby protisázka, když třeba vsadím klasicky na výhru týmu a pak dám lay na výhru, tak je to jakoby opak.. zabývám se matched bettingem, který vydělává a je jedno, kdo vyhraje nebo prohraje..

Odpovědi
Luxx

něco takového čtu poprvé, a to pracuju ve Fortuně.. to je nějaká novinka v sázení?