rostavalek

Využily jste někdy možnost půjčky online?

Například na auto jsem našel http://www.nejlepsi-autopujcka.cz/ . Díky za zkušenosti.

Nejlepší odpověď
arygnoc

financovanie čohokoľvek pôžičkou okrem bývania je cesta do pekla.
a ak už predsa len pôžičku, tak u renomovaných spoločností, pekne tvárou v tvár a všetko na materiálny papier, na ktorom je všetko napísané, potvrdené, podpísané, litera scripta manet (napísané zostáva).

on-line služby sú fajn, ale z týchto (pôžičky) mám dosť obavy.

Další odpovědi
Drap

Nikdy bych do ničeho podobného nešel. Tudy vede cesta do pekla.

lukas.zmizik

Nějak tam zapoměli dodat takový detail jako RPSN nebo nějakou náhledovou kalkulaci půjčky. To se dovíme jedině po vyplnění nějakého pochybného dotazníku nebo zavoláním na zelenou linku. Vsadím se, že zavolat jim – tak už se jich člověk nezbaví. Na stránkách je toho napsáno hodně ale prakticky taky vůbec nic.

Tato firma vzbuzuje důvěru pouze tím, že má pěkné stránky a že tam má v několika bodech napsáno, jak to vše jde snadno.

doporučuji video:
http://www.stre­am.cz/adost/778889-a-dost-odporne-okradani-po-telefonu

marci1

Ne. Od půjček a ještě on-line co nejdál. Je zajímavé, že uvádí, že tyto půjčky jsou vhodné pro osoby s MALÝM příjmem, studenty, důchodce, ženy na mateřské apod. A chudáci lidi, kteří to nebudou moci splácet. Chybí tam kalkulace půjčky a hlavně RPSN !

Illines

Na to pozor,jsou to i pujcky primo od exekutoru.

petrdostal

O výhodnosti půjček nejde takto rozhodovat. Online půjčky mohou být výhodné, ale také nemusí. Totéž platí i o ostatních nebankovních půjčkách. Vždy je potřeba posoudit konkrétní nabídku. Já jsem si bral půjčku minulý měsíc. Potřeboval jsem získat rychle peníze, abych mohl začít podnikat a nemusel jsem tak čekat do doby, kdy budu mít našetřený dostatek peněz. Nejvíc mě zaujala půjčka na podnikání od https://pujcky­.zone/ . Doufám, že ji budu mít brzy splacenou a všechny vydělané peníze tak zůstanou už jenom mně.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.