Hufnágl

Využili jste služby „rozvoz jídel domů“?

Byli jste (ne)spokojení s kvalitou jídla, rychlostí dodání a s cenou?

Nejlepší odpověď
Schluker

Ani bych nespocital, kolikrat jsem si jiz objednal jidlo. At uz do prace nebo domu. Obcas je to z duvodu nedostatku casu, obcas pro nemoc a obcas si dam neco, co bych si doma uvarit nemohl. S kvalitou jsem byl veskeze spokojeny, clovek si musi vybirat dle referenci a vlastnich zkusenosti. Cas doruceni byl do pul hodiny i za hodinu a pul, ale clovek ho vi uz pred objednanim, takze neni problem se podle toho zaridit. Cena – jak kde, kebab nebo cina stoji par korun, burgery bezne kolem 250,– a vic. Pizzy a ostatni jidla se pohybuji ruzne, vetsinou do 300,– za jidlo i s dovozem.

Další odpovědi
aliendrone

Občas využívám, když to nejde jinak. Spokojenost jak kdy, jak u koho. Mám už odzkoušeno, kde je to OK a komu se vyhnout. Každopádně toto beru jako „poslední možnost“, jsou LEPŠÍ způsoby, kterak se dobře nažrat (včetně Keplerova). :)

Kepler

Nevyužil. To by mně hanba fackovala, kdybych si doma neuvařil sám a líp. Ale ta cena…
Chápu, že někdo si uvařit neumí, nebo už je moc starý a fyzicky hendikepovaný. Takových je u nás v penziónu pro důchodce docela dost, ale ti berou levnější hotovky ze školních jídelen apod. Pravda, nehodnotí tu kvalitu bůhvíjak, ale zřejmě jsou spokojeni.

nyjono

Párkrát.
Ostatní není relevantní, prptože to je různé podle firmy a lidí, který se střídají.
Kvalita jo i ne, Rxchlost – by domluvený přibližný čas, ten vyšel, cena přiměřená.

zjentek

Myslíš tu dnešní akci v appce McDonats – objednávka s dovozem od Woltu zadara? Nevyužil.

Dochy

Jo párkrát… Máme v okolí dvě pizzérie, v každé mi chutná něco jiného, plus párkrát jsem si objednal z nedaleké restaurace. Popravdě, žádný zázrak, ale ani velké zklamání. Sníst se to dalo.
Do práce jsem si jednou zkusil donést z blízké vyhlášené mexické restaurace (nechtěl jsem půl hodiny dřepět sám v přeplněné hospodě) a to byla jiná jízda. Ti zvládli i to balené jídlo udělat na jedničku.

Schluker

Keplere predpokladam, ze varis jen ceskou kuchyni a par jednodussixh veci ze zahranicni, nebo se pletu? Mimo jine si neumim predstavit, jak udelas steak jako rychlovku – to mas doma porad do foroty vyzrale hovezi? Tomu se mi nechce verit… kdyz jsme u steaku, jak je delas? Rad se priucim a neco noveho treba zkusim :)

Hufnágl

Kepler
Tu nejde o tom, jestli umíš či neumíš vařit, ale vžij se do situace, kdy ti večer přijde milá, ale nečekaná návštěva a ty máš v kuchyni na zítra jen připravené ešusy a v chladícím zařízení …nic!

Kepler

Jo takhle. Když se mi to už stalo, tak jsem radši návštěvu vytáhl do restaurace, objednal pizzu nebo udělal rychlovku, třeba steak.