Vyučtování za služby

Bydlíme v pronajatém bytě a dostaly jsme fakturu vyučtování nákladů a služeb.Vzhledem k tomu, že neobsahovala žádnou tabulku ani výpočet jak přišly k určité částce, kterou nám vyfaturovaly.Řádně jsme odeslaly reklamaci a vrátily jsme fakturu zpět aby nám odesally řádné vyučtování (jak k těm částkám přišly).Majitel nám to odeslal nazpět s přiloženou tabulkou vyučtování, kde nesedí plocha objektu, kde je naučtované o 100m2 víc než druhé vyučtování.Přitom na baráku nebyla udělaná rekonstrukce v daném období.V jedné tabulce nám vyučtovává do 1.12.2008, v druhé tabulce nám vyučtovává od 1.12.2008.Datumy v tabulce se neshodují s uvedenými datumy na faktuře. Byt je sice vytápěn plyn. kotlem,a on nám učtuje za plyn a né zatepelnou energii.A jaká je lhůta pro viučtování za rok 2008 ( do kdy by měl předat najemníkům vyučtování za služby).Když jsem nájemník, proč jsem dostala faktůru?A co stím můžeme udělat.Předem děkuji Franková

Odpovědi
-

jestli mate meric plynu samostatne, tak je to jednoduche – at Vam ukaze fakturu.
pokud s nekym sdilite prostor, tak pomerove dle m2, coz muze byt bez meraku dost nespravedlive…
melo by to byt vsak definovano v najemni smlouve.