Rommart

Výše mateřské pokud jsem od SŠ r.2010 nezaměstnaná a nepobírala jsem dávky v nezaměstnanosti?

jaká bude výše mé mateřské když jsem měla jen krátkodobé brigády z výdělkem do 4000 kč a nepobírala jsem ani dávky v nezaměstnanosti. Protože jsem neměla odpracovánu zákonem stanovenou dobu pro vznik těchto dávek. V současnosti jsem neustále vedena na ÚP.

Odpovědi
kropitko

Peněžitá pomoc v mateřství nebude žádná. Po narození miminka si můžete zažádat o rodičovský příspěvek na ÚP.