coco

Vyprávěj je absolutní vítěz…:)

Doplňuji:
Já též hlasovala..:(

Odpovědi
hanny 2

To svědčí o tom,že hlasovali hlavně senioři.Nebo že by se mladým tak líbily „staré časy“?

nnn1

Mě (18–23) i mamce (kolem 40let) se to hodně líbilo.
Už aby vysílali další řadu :|

PS. já mám ráda dějiny, tak to možná bude s tím spojené, že mě zajímá, jaké to za socializmu bylo.

quentos

to má být jako otázka…?

Vyprávěj mohlo být dobré, kdyby do toho furt necpali to debilní rozebírání vztahů. Bylo to samé kdo, s kým a za kolik, nuda a šeď, stačilo mi to občas jedním uchem slyšet nechtěně tady u počítače.