bolak

Vypnutí zvuku v opeře a chromu

Znáte nějaký rozšíření nebo způsob jak vypnout zvuk v prohlížečích opera a chrome?
Doplňuji:
Chápeme co se po nás chce?

Jsem na nějaký stránce, na který hraje hudba a já ji tam nechci. Chci mít puštěnou vlastní hudbu z hudebního přehrávače a nechci aby se mně muziky navzájem tloukly, takže hledám něco, čím bych ztlumil/vypnul zvuk v prohlížeči ale zachoval zvuk v PC.

Odpovědi
LukasP

Nyní uvádím návod pro Vista / 7, ale určitě i u XP by to mělo tak být.

V liště Windowsu klikneme na ikonu reproduktoru, kolonka „Směšovač“ a zobrazí se přehled veškerých programů, které běží a dá se u nich ovlivnit hlasitost. Takže si najdeme Chrome nebo Operu a stáhneme na minimum. Přitom stále zvuk z ostatních programů běží, jak má ;)

bolak

LukasP: no nemám to tam :) Windows Xantipa a nemám žádnej směšovač, nicméně bod ti dám, už jen za snahu a za to že používáš legrační slova, jako třeba směšovač a minimum..