Pottato

Vyplatí se víc čistička nebo napojení na kanalizaci ze vzdálenosti cca 150 metrů vzdáleného kanálu? Děkuju za odpověď

Hledám vhodné řešení pro zasíťování pozemku..

Odpovědi
Drap

Příliš málo informací. Neznáme velikost pozemku, o jakou čističku se jedná a spoustu dalších informací.

paul1

Je to dost daleko. Je třeba dodržet spád odpadového potrubí, t.j. cca 1cm na 1m, Takže rozdíl 150×1= 150 cm, t.j. 1 , 5 metru spád. Nevím, jak hluboko je vedeno hlavní potrubí kanalizace.

Ametyst

Když jsme stáli před stejným rozhodováním, proti čističce mluvil fakt, že se musí neustále udržovat v pracovním režimu. Odjet na 14 dnů na dovolenou znamenalo, že bakterie zahynou, systém vyschne a stane se nepoužitelný. Plusem ovšem bylo neplatit žádné stočné, které bývá i vyšší než vodné, což je pro mě paradox (ale tak to je). Dešťová voda je dražší než pitná. 🙂

Ivanovpet

Ahoj, jak se dnes máš?

jmenuji se Ivanov Petrovich, četl jsem a prohlížel si váš profil a našel jsem na vás něco velmi zajímavého, napište mi prosím na můj email (Ivanov_Petrovich@hotmail.com) . Musím s tebou něco probrat.
Doufám, že dáš vědět.
dík
Ivanov