chachar1922

Výpis o bezdlužnosti, lze si o něj požádat "jen tak " ?

Chci se zeptat zda si přítel pro klid duše, může požádat o výpis bezdlužnosti když nemá proč si o to žádat, chce to jen tak pro sebe. To znamená zda tam bude psáno zda je na něj napsaná nějaká exekuce a kde si o to může požádat a jak dlouho to tak asi trvá. Děkuji.
Doplňuji:
Tomu zas moc nevěřím… Někdo říká že to je podvodné a nejisté. Spíš opravdu něco přes úřad .. ? A nebo to je opravdu stoprocentní ta stránka ?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Porblém je, že neexistuje jednotný registr bezdlužnosti. Existuje Centrální registr úvěrů (bankovních, provozuje ČNB) a nebakovní registry – SOLUS a CNCB.
Doplňuji:
O výpisy SOLUS a CNCB lze zažádat, je jsou to placené služby. viz www.solus.cz www.cncb.cz

Další odpovědi
anonym

Stačí se zaregistrovat na http://www.cen­tralniregistrdluz­niku.cz/ a po zaplacení poplatku , poštou přijde vyrozumění.

Doplňuji:
http://www.cen­tralniregistrdluz­niku.cz/potvrze­ni-o-bezdluznosti.htm

anonym

Samozřejmě, že tento centrální registr je 100%. Vždyť k jeho využívání potřebuješ na úřadě potvrdit zadané údaje. Za registraci nic nedáš! Zkusto!

Mc Merkurion

jo,a budou tě furt otravovat spamem,za registraci nic nedáš,ale jen za kuk chtěj prachy a potrvrzení o bezdlužnosti taky tak a perlička na závěr >>>registrace zdarma,ale budeš-li jí chtít zrušit doporučeně,s no­tářsky ověřeným podpisem a za prahy — vlastní zkušenost ---Pepa25 má pravdu!!!

Pepa25

Díky za podporu. Už toho bylo o této kauze tolik napsáno, že žasnu, že je může někdo doporučit!

Pepa25

Si děláte legraci?!! CERD je podvod, ne oficiální registr!

chachar1922

Dobře děkuji :)