ventou

Vypinání PC

Mužete mě podat informaci, nelze mě vypnout PC standartním spůsobem to je Start vypnout počitáč-klik vypnout na tabulce vypnout. Vždy mě to fungovalo nyni ne, kde toto lze nastavit, nebo jaka bude přičina teto zavady Děkují za odpovědi

Nejlepší odpověď
www

Příčinou budeš, asi nevědomky, ty 😉
Vyber nejbližší bod obnovení systému a mělo by se vše vrátit do předchozího stavu.
Praxe

Další odpovědi
nonnel

V nejhorším případě můžeš zatím používat příkaz shutdown.exe v příkazovém okně DOS (vyvolej cmd.exe). Pak jen napíšeš shutdown.exe /s a počítač se vypne. Zkus si zadat shutdown.exe /? a vyjede ti nápověda pro tento příkaz. Já bych počítač asi přeinstaloval.