Meri

Jsou šuplíky na SSD disk pro všechny notebooky stejné? Popř. jaký byste doporučili pro můj notebook MSI Leopard Pro?

Chtěl bych si na svém notebooku MSI Leopard Pro přidat SSD disk místo optické mechanik. Vyrábí se šuplíky na SSD disk pro všechny notebooky stejné nebo jaký byste doporučili pro můj notebook?

Nejlepší odpověď
gecco

„Šuplíky“ určitě nejsou pro všechny notebooky stejné – a je otázkou, zda ten notes vůbec záměnu DVD za SSD (HD) umožňuje…
Nejlépe to zjistíš přímo u prodejce nebo v servisu.
😉