Vykup hadiho jedu

jsem jaksi dnes nemotorna,nemuzu to najit na webu-ktery staty vykupuji hadi jed?Dekuji

Nejlepší odpověď
ten který je

Snad by mohli poskytnout informaci v lékárně.

Další odpovědi
elektrikář

Hadí jed odebírají ve speciálních laboratořích pro výrobu ochraných ser.Že by jej někde vykupovali jako zběrnou surovinu pochybuji.Před lety se platilo za chycené zmije ale kde to nevím.Zkuste se potat u ochránců zvířat nebo ZOO.