hanca144

výhody a nevíhody GPS

Nejlepší odpověď
michael69

Souhlasím.Jsou v tom jedině výhody.Je třeba se však naučit se zapnutou GPS jezdit,protože to chce trochu cviku.Je super,že můžete vjet do Vám naprosto neznámého velkého města a snadno Vás to z něho zase vyvede ven.Je třeba umět GPS nastavit,což není žádný velký problém.Když jste v neznámém místě,tak si můžete navolit nejbližší pumpu,obchodní centrum,atd.atd. Vypočítá optimální trasu.....

Další odpovědi
beer

Než abych vše dlouze vyjmenovával, koukni se sama:
http://transla­te.google.com/tran­slate?hl=en&sl=­en&tl=cs&u=http%3A%2F%2F­www.mobile-phone-tracking.com%2Fgps-cell-phone-%25E2%2580%2593-pros-and-cons%2F%3Fgltr_­lang%3Dcs&anno=1

Michal Kole

nevýhoda je že nelze člověka sledovat třeba v odstíněném dopravním prostředku, budově, metru

mojitek

jsou to jenom vÝhody

pokazdejinak

zatím nemám osobní zkušenost, jen jsem četla v nějakém průzkumu, že my Češi mám takový hodně blbý nešvar a sice nastavovat navigaci za jízdy – což si koledujeme o nehodu! takže vždycky radši zastavit, prosím…