_Lucka_

Jakou koupit jízdenku v Praze z centra do pásma 1?

Chci se dostat z Dolních Počernice (pásmo P/BO) do pásma 1, lítačku mám jen na pásmo P, jakou jízdenku si mám koupit abych dojela do Čestlic? Děkuji

Odpovědi
Dochy

Pokud se nemýlím, máš lítačku s dlouhodobým kuponem pro komplet Prahu (P,0,B) a žádnou slevu. Pak jestli jsem to dobře pochopil, by Ti měla stačit jízdenka za 18kč (dvě pásma, 30 minut). Levnější dvoupásmová za 12 neplatí pro pásmo B.

Mělo by být OK označit tu jízdenku při nástupu do vozu – sice to nevyjde „časově“ ale nemělo by to vadit. Pro jistotu se zeptej řidiče při nástupu.