jozefnovotny

Můžu si dát do nákladů něco, co jsem koupil před založením živnosti?

Mužů si dát do nakládku něco co jsem koupil třeba před půl rokem nebo rokem? Kde dohledám nejaké bližší informace? Diky

Původní neotázka
Výdaje před založením živnosti

Nejlepší odpověď
gecco

Ano…
Nelze jen tak na „něco“ – výdaj musí přímo souviset s podnikáním (či založením živnosti) – případně si konkrétní doklady prokonzultuj s učetní/m…
A lze to zpětně za celý rok, v němž byla živnost zřízena a za rok ještě předešlý.
😉

Další odpovědi
Emefej

Pokud to byla věc přímou související s podnikáním, tak ano.