DAM

Vyčištění bazénu

Čím se vyčistí bazén cca 10 m3 znečištěný použitím opalovacího krému koupajícího ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Známý použil již několikrát teplou vodu s dětským mýdlem – nalil do bazénu a ty opalováky se srazily s mýdlem lehce to zachytí filtrace.Je to nejlevnější a vyzkoušené a neškodné .Také mu to někdo poradil a fakt to funguje .

Další odpovědi
Michal Kole

nějaké srážedlo a pak posbírat na hladině. Každá firma prodávající bazény má i svoje „přípravky“ na čištění vody.

anonym

Celý ho vylij. Pak tomu dodej šťávu, a na konec, dej tam chcanky!