zjentek

Vy, kdož ještě máte televizor, co říkáte na nový seriál Most? Je podařený?

ČT1, 8.dílný seriál Most.

Nejlepší odpověď
Edison

Mě přijde super. Ale každý máme jiný vkus…

Další odpovědi
led

Seriál som si pozrela vďaka záporným kritikám v médiách. Zaujímavým spôsobom ukazuje život ľudí z odmietanej „druhej strany“ spoločnosti. Prakticky, „kľaďasov“ tu nenájdete, ale zato spoločenských „záporákov“ je tu veľa.

jáára

Sleduju na internetu, televizi nemám. U mě dobrý.

Roman71

Se smíšenými pocity jsem shlédl první díl a po pravdě řečeno, nemám chuť ztrácet čas a dívat se na další díly.

Palpatine

Já mám televizor. Ale na ČT se nedívám, takže hodnotit nemůžu.

Kryšpín

Já mám dojem, že by některý informátor donašeč tento seriál měl nahlásit výše mocným a zakázat, narušuje mravnost a není vhodný pro výchovu mladých

led

Kryšpín, máte pravdu, rodičia by mali tento film zakázať svojim maloletým deťom a pre istotu by mal byť označený výslovným varovaním „tento film je jenom pro lidi přemýšlející“

zjentek

Po jednom dílu kvalitu neposoudíš… mrkni ještě na dvojec trojec a zbytek už půjde samo ;)

led

Priznám sa, ja som pozerala všetky štyri doterajšie diely. A čakám na „sladký hollywoodsky záver“, keď
„Pravda a láska zvítězí na lží a nenávisti“ (2.citát – V.Havel)