hawranek

Vrácení poštovného

Dobrý den, můj problém je takovýto- 1.8. jsem odesílala cennou zásilku. Adresát nebyl doma, když zásilku doručovali, ale pošťačky mu nehodily lístek do schránky, tudíž o balíčku nevěděl. Dnes mi psal o podací číslo- když jsem ho zadala do Track and Trace, zjistila jsem situaci, kterou popisuju výše. Mimo toho jsem si ale všimla, že i když byl balík podán 1. 8., byl doručován až o týden později- 8.8. Nemám v takovémto případě nárok na vrácení poštovného? Pošta snad má stanovy do kdy by měla balík doručit, ne?…

Nejlepší odpověď
terry

Šla bych s podacím lístek podat reklamaci na poštu. reklamace bera každá pošta, ne pouze ta, kde byl balíček podán.

Další odpovědi
dědapetr

Nejlépe nahlédnout sem.
http://www.ces­kaposta.cz/scrip­ts/modules/fg/fu­lltxt.php