Avatar uživatele
vevinka007

Volně pobíhající myši

Chtěla bych se zeptat, jestli mláďata myší koušou, nemyslím myš ze zverimexu, ale ty volně pobíhající..
Na půdě máme malé mláďata a jelikož se mi do pokojku udělala menší díra na stropě 2 mláďata tady popadali, dali jsme je kočce..
A proč tu nespadli i nějaké větší myši? Proč jen mláďata?Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3851 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Se ti udělala díra ve stropě? 🙂
Proč nepustíte kočku na tu půdu anebo proč prostě nějak nelikvidujete hlodavce
na půdě?
Kdyby mi padaly myši na hlavu asi bych byla docela na nervy…

3 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym, beer, www Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Zvětši díru, třeba propadnou i ty velké. Jinak doporučuji po celém domě rozmístit pasti

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
honza19hk

chop se brokovnice.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klára K.

Tak pokud je díra malá, tak se do ní velké myši prostě nevejdou, nebo je tu také možnost, že mláďata spadla protože jsou ještě paka. No, a k tomu kousání, záleží, jak jsou mláďata stará, pokud jsou ještě holá, tak by kousat neměla, pokud už mají chlupy a jsou velká, tak to je různé, ale raději bych to neriskovala, navíc můžou mít nějaké nemoci atd…
Ale nezabíjejte je, je to rodina jako rodina, díru samozřejmě zalepte, alespoň nějakým prkýnkem a až bude tepleji tak myši vyhoďte někde na poli ať se rozutečou 🙂
Samozřejmě zde také záleží, jak jsou staré, ale myši rostou rychle, takže se vám do Vánoc rozutečou v domě a začnou dobývat vánoční stromeček, v takovémto případě zde asi připadá možné pouze jedno trochu radikální řešení a to kočička, ale je to pořád lepší, než je vyhodit na mráz, nebudou se zbytečně trápit a číča se aspoň napapá 🙂
Ale fakt doporučuji tu kočku, než deratizaci, berou si za to tisíce a trvá jim celej den to, co by číče trvalo za pár minut. A navíc je to nepřirozené, z ideologického hlediska 😁
Doufám, že jsem pomohla 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek