HZK

VLC mi najednou přestalo chodit.

VLC mi bez problémů fungovalo, než sem si nainstaloval poslední verzi, poté ho už nespustím. Ani pokud naistaluju přímo verzi z webu. Takže mám naistalovat starší nebo kde je problém?

Nejlepší odpověď
arygnoc

no, nie je vždy výhra upgradovať.
známy je tým napr. HP, ktorého upgrade iba spôsobujú problémy.

nainštalujte znova a ppokiaľ funguje ako má, neupgradujte (upozornenia sa dajú vypnúť).
všeobecne platí pre všetky programy – pokiaľ pracujú podľa vašich požiadaviek, proste neupgradovať.

Další odpovědi
zelezo1983

pouzij jiny prehravac ja pouzivam km playr