hapiky

Víte, u kterého auta se musí při výměně žárovek potkávacích světel sundat nárazník?

Zní to absurdně, ale je to tak.

Nejlepší odpověď
kodl67

Víme.Např.Renault Modus

Zdroj: https://archiv­.langzeittest­.de/renault-modus/technik/­abblendlicht-wechseln.php

Další odpovědi
klob1

Takové auto neznám. Sice znám v poslední době dost aut, u kterých je to docela perlička. Ale nárazník, že by se musel oddělávat tak to ne. Ono někdy se to dělá složitě, když to jde i lehčím způsobem. Někdy stačí jen na to mít ten správný fígl, tedy znát co a jak. No, tak pokud to tak musí být, tak ještě, že nemusíš, kvůli tomu měnit celé auto, kvůli jedné žárovce.

hapiky

Je to Citroen C5! Jinak docela luxusní vůz, výborné svezení.

Mc Merkurion

…takže taky francouzký, že se tomu ani nedivim …