Avatar uživatele
Mili @

Víte, pro jakou pochoutku si chodí sýkorky koňadry do jeskyní?

Doplňuji:
Nejsou to mouchy, chodí si tam pro netopýry, když jsou ještě ztuhlí po zimě, odnesou si je na strom a vyzobávají jim mozečky z hlavy – pro ně (ty sýkorky…) je to velká pochoutka!!! fúúúúúúúúúj!!!!!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas před 4892 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

V jeskyních žijí netopýři. Že by sýkorkám některý druh netopýrů chutnal? Klovou je.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

možná se tam před zimou ukryly mouchy

tak jsem Mili koukla na net a je to nechutné co ty koňadry v jeskyních jedí vrhají se na hlavy netopýrů ,brrrrrrrrrrr­rrrrrrrr a klovou a klovou-fuj

http://www.osel­.cz/index.php?cla­nek=4608

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elektrikář

Sýkorky jsou mazané nám se naučily chodit na jídlo uložené v zimně na okno v ubytovně. Rozklovaly igelitku i vrstvu novin aby se dostaly k máslu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mili @

A proč to sýkorky vlastně dělají? I na to se už povedlo najít odpověď. Vede je k tomu nedostatek jídla během zimy. Hladové sýkorky usilovně přemýšlejí, čím by si mohly vylepšit jídelníček. Když vědci sýkorky ve sledované oblasti přikrmili, chuť na netopýry je víceméně přešla. Nezbývá, než doufat, že se sýkorky časem nepustí do nás.

Vlastně to není zase tak velké překvapení. Sýkorky jsou známé svým šibalstvím, ohromnou učenlivostí a schopností okamžitě s vtipem zareagovat na nabídnutou příležitost. V padesátých letech celý svět fascinovaly anglické sýkorky modřinky, které se naučily vyzobávat uzávěry lahví s mlékem. Angličtí mlékaři je totiž do té doby nechávali ráno postavené u dveří zákazníků a tudíž volně dostupné. Lstivé sýkorky tak najednou získaly zcela nový zdroj potravy a tahle znalost se navíc začala mezi anglickými sýkorkami explozivně šířit.

před 4892 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Mili, jen poznámka. Moje úvaha o netopýrech byla správná. Hanulka uvedla jen mouchy, teprve potom odpověď doplnila.

před 4892 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

No mě ty mouchy hned neseděli, ale byla jsem líná to dohledávat.

před 4892 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mili @

Já vím, že jsi uvedla netopýry první…
A Hanulka až pak…
Já taky někdy napíšu třeba odpověď z GOOGLU a pak tam někdo dá celý odkaz…
já napíšu prostě jen odpověď na otázku…
a uvedu, že je to GOOGLE…

před 4892 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek