Miroslavst

Víte kdo je trenkyvkině?

Víte kdo to je trenkyvkině,
Odpověď:
Podle jedné z odpovědí tohoto uživatele je trenkyvkině ženatý chlap, co si vzal učitelku. Takže už asi vím kde bere ty blbý otázky.
Podívej na odpovědi na otázku: Znáte nějaké dobré motto?

Nejlepší odpověď
trenkyvkině

férovej chlap,kterej bere život tak,jak je, má něco za sebou ..a vklidu si to vyřídí s blbečkem,když mu chce urazit manželku …

Další odpovědi
panenka

nevím kdo to je ale divné otázky opravdu má

Vicki

Hannibal Lecter -určitě.Kdo jinej?(Kdyby někdo netušil,mrkněte na Mlčení jehnˇátek):D

Michal

To je jedno,záleží jak se mu odpoví,nebo se mýlím…pardon,nebo taky neodpoví,pokud vás otázka natolik odpuzuje.

monarcha

Podle mě určitě nebude hloupej,mně jednou řekla jedna slečna " seš dobrej,ale pro život se nehodíš,jsi jako koření…,"

Trenkivkině je koření…,když těch otázek nebude moc ,nevadí mi

Taky se podívejte co vytvořil v otázce potřebuji báseň 🙂

vodra

nehrotil bych to,ale dobrá stírka od TRVK

nicasca

máš nějakou averzi na učitelky,asi jsi nebyl dobrý student..,

To:v každém přípedě obsazuje první příčky nejpopulárnějších otázek,kam jsi se díky němu teď dostal náhodou i ty.., 🙂