Klára K.

Víte co to je rypoš lysý?

Já ho úplně miluju, je to hrozně zajímavé zvíře, jedno z nejudivujících!

Nejlepší odpověď
www

Každé zvíře je svým způsobem krásné...

Další odpovědi
badisko

Každé zvíře je svým způsobem krásné...

krasavec to zrovna neni ..jako mazlika byh ho nechtel …ale je svym zpusobem obdivuhodny…videl jsem o nem dokumet a je to mistr v adaptaci…priroda dokaze byt tak uzasne rozmanita…

anonym

Každé zvíře je svým způsobem krásné...

Doplňuji:
Tvorové, kteří se živí z velké části vlastním trusem mi nějak extra sympatičtí nejsou, bez ohledu na vzhled.

MonkeyKing

Každé zvíře je svým způsobem krásné...

Doplňuji:
Připomíná mi jednoho kamaráda :D

arygnoc

Každé zvíře je svým způsobem krásné...

slovensky sa nazýva aj krtkopotkan.
výstižné.

http://co-to-je.sk/spresne­.php?dotaz=krtko­potkan

Drap

Co to je?

Je to hlodavec. Nepřipadá mi nijak přítařlivý
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ry­po%C5%A1_lys%C3%BD

briketka10

Fuj, vím co to je, ale je to hnus!

Doplňuji:
fujtaxl ještě, že se mi taková holá zcvrklá myš
neprochází po zahrádce bohatě mi stačej krtečci :)

jjnovo

Mazlíček, miláček! Hned bych si ho vzal(a) domů!

marci1

Co to je?

Doplňuji:
Ještě jsem ho neviděla . Myslím, že asi moc na mazlení není.:-)

Braník

Fuj, vím co to je, ale je to hnus!

Je ošklivej,raděj rypouše sloního

https://www.go­ogle.cz/search?sou­rceid=navclien­t&aq=hts&oq=&hl=cs&i­e=UTF-8&rlz=1T4GGNI­_csCZ501CZ502&q=ry­po%C5%A1+lys%C3%BD#hl=cs­&gs_rn=16&gs_ri=psy-ab&tok=3i2EhA5bKp1Wi8I­moyUGxA&sugges­t=p&pq=rypo%C5%A1%20l­ys%C3%BD&cp=4&gs_id=d&xh­r=t&q=rypou%C5%A1+slon%­C3%AD&es_nrs=tru­e&pf=p&rlz=1T4GGNI_csCZ5­01CZ502&sclien­t=psy-ab&oq=rypo&gs_l=&pbx­=1&bav=on.2,or­.r_cp.r_qf.&bvm=bv­.47534661,d.bGE&fp=9724­316f03e010ec&biw=1123&bi­h=560&bs=1

Kate1591

Každé zvíře je svým způsobem krásné...

Doplňuji:
Ale byl by dobrý na čarodějnice anebo na halloweena :D
Jinak že je to taková ta myš, co žije v podzemí a jí kořínky o.O

nonnel

Každé zvíře je svým způsobem krásné...

Vypadá jako mutant bůchvíčeho s čím.

NikkiD

Každé zvíře je svým způsobem krásné...

crissi

Fuj, vím co to je, ale je to hnus!

Doplňuji:
Připomíná mi tu čupakabru. Dát to malému dítěti, tak zhánějte novou plenu.
Jinak, je pravda, že každé zvíře je svým způsobem krásné, i toto, třeba zuby jsou pozoruhodné. Ale jsem rád, že mi to neběhá po domě. 🙂

emamamisu

Každé zvíře je svým způsobem krásné...

Doplňuji:
jen doplňuji, že podobný název má např. rypouš slonní

Konan-Pain

Každé zvíře je svým způsobem krásné...

Doplňuji:
Domů bych si ho nevzala. Ne kvůli vzhledu ani povaze. Ale bohatě stačí, že už tak jsou domestikovaných zvířat plné útulky a obchody se zvířaty. Ale jinak je krásný :)