Miroslavst

Víte co je dnes za den-událost?

Tak už to víte? Ve 2:56 hodin před jednačtyřiceti léty.
http://upload­.wikimedia.or­g/wikipedia/com­mons/4/48/Fra­se_de_Neil_Ar­mstrong.ogg

Nejlepší odpověď
pekynka

Armstrong na měsíci, že? Nebo špatně?

vecernice

Prvně jsem si myslela,že je to moje zrození,ale nesedí mi roky,ani čas zrodu.Ale pěkně mi to zamotalo přemýšleč,to je fakt.Vždytˇ to říkám,že se tady pořád něco dozvídám.

pekynka

večernice : hrajem si tu s Mírou už asi jako poslední, mám dnes dost. Mějte se pěkně. P.

Miroslavst

to je pravda, jinak už tu skoro nikdo není.