pája139

Vidí noční můra za dne ?

A vidí v noci stejně jako my lidé ?

Nejlepší odpověď
beer

Všichni motýli, tedy i ti noční, mají složené oči.
Vnímají proto obraz i světlo jinak než třeba lidé, ale noční motýli vidí pochopitelně i ve dne. Všichni motýli ale úplně jinak, než my lidé.
Pro správné pochopení je potřeba projít zdroj – složené oko:

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Slo­žené_oko

Další odpovědi
badisko

tak si to nejdive ujasnime …:D nocni mura je zly sen …:D Mura je lidove oznaceni pro druhy nocnich motylu… nee mury nemaji nijak dobry zrak spise se spolehaji na cich a sluch .. a ve dne tito motyli nejsou aktivni.. az na nejake vyjimky tak naco by jim byl zrak ve dne …:D