Sůwa

Viděli jste video kočky – versus psi?

Kdo se nedívá na novinky.cz může se podívat tady:
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/322101-nevyzpytatelne-kocky-pred-kterymi-maji-respekt-i-psi.html
To nemá chybu, chechtáme se s kocourem nahlas 🙂

Nejlepší odpověď
Drap

Moc se mi to líbilo

Další odpovědi
atena11

ano chybu to doopravdy nemá, má kočka když to viděla začala škraat na obrazovku, ale my máme stejně potvoru ta útočí na ostatní zvířata a hlavně na kočky na zahradě jsme měli kocora viděla ho ona ho hnala až na konec ulice a já běžela za ní aby jí nezajelo auto, protože normálně venku nebývá

pusinka50

Moc hezký:-) Můj pejsek se taky bál koček a okolo kočky neprošel:-)

anonym

Chudáci psi – normálně vychovávaní vy ty kočky překousli vejpůl..
😉

gagaga

typicti pudlici :)

  • iv-

Sůwa

jo,jo, pudlíci, 🙂