Andre5000

Viděli jste nědo někdy nějaký koncert A. Rieuho s orchestrem J. Strausse? (třeba na You Tube)

A jak se vám to líbilo?

Nejlepší odpověď
annas

Andre Rieu, slavný holandský houslista, dirigent. Oceňuji jeho talent, to, že umí i pobavitt. Na mě působí moc sympaticky. . Máme jeho koncerty moc ráda., včera jsem se dívala na jedno jeho vystoupení. Podle ohlasu je vidět, že zaujme díváky všude, kde se objeví.

Další odpovědi
nonnel

Líbí se mně to moc. Já ty jeho koncerty dokonce sbírám.