salsa verde

Viděl někdo z vás jakéhokoliv uživatele Odpovědí na vlastní oči?

Nejlepší odpověď
kropitko

Kokotěnko se setkal s Benytou,,,,já to štěstí neměla

Další odpovědi
anonym

ano viděla jsem Miroslavsta a ikdyž tady působí negativně je ve skutečnosti milý a příjemný

mojitek

Vicki – moc chytra a hodna

Miroslavst

Ano viděl a byl jsem překvapen.
A nebojte, pokud mě kdokoli potká, tak mě pozná.

quentos

uživatelka Cullinda mě prý potkala v Albertu ;{))> já ji ale nepoznal, nemá v profilu fotku

BEAES

Neviděla a ani nevěřím, že někoho uvidím.

Jahoda

Na vlastní oči bohužel ne ☹

ten který je

Možná ano.Ulice plná lidí a mezi nimi může být nějaký uživatel.Ve skutečnosti jsem se s nikým nesetkal.

Berušinka

Bohužel nikoho =(.

Vicki

Mojitka-chytrý a hodný ochranitel.

panenka

Zatím jsem se s nikým na vlastní oči nesetkala.

ReHu

Viděla i mluvila 🙂.

Michal

Ne neviděl.Některé lidi bych rád poznal.

salsa verde

takže kdyby přišlo pozvání na setkání …bylo by vám to příjemné či nikoliv…šli by jste…?? neodpovídejte prosím. jen o tom teoreticky přemýšlejte. Všem zúčastněným děkuji. SV