Střelec

Videa posílet e-mailem

Dělá vám problém posílat videa e-mailem? Mě tedy ne! Umím poslat 500 mega upload to může být i delší než 20 minut – je to vyzkoušené. Poradím po e-mailu nebo lépe po Skypu: petr.pajer56

Nejlepší odpověď
mosoj

No pěkně nás tady lakuješ a pleteš si co jde emailem a co ne.
Windows Live Mail To jako naoko umí, ale je to stejné jako přes jiná uložiště. Live má své uložiště a udělá upload na toto uložiště a v emailu přijde pouze odkaz na tento soubor. Jenom se to všechno děje z jednoho klienta Windows Live Mail a nemusí se nic hledat a kopírovat ( hlavně adresa).

Další odpovědi
P.T.

Jo jo, a pojďme dělat MLM. Nejdřív na Skypu a pak na firemním SW, který si budem všichni platit. Já myslím, že pro potřeby běžných uživatelů Windowsácké nebo freewarové verze stačí. Já být Vaším „nadřízeným“, tak vám za takovouhle reklamu asi fakt poděkuju…