GM

Ví už někdo, co se stalo s Keplerem?

Nejlepší odpověď
paul1

Také nevím, ale docela mi chybí, byli jsme v názorech skoro stejně naladěni.

Další odpovědi
Gus_Fring

Nevíme. Mám ho rád, je jedním z mála uživatelů, co byl vtipný, ale měl rozumné názory.

Viktorie II.

Už tu bylo několik dotazů na Keplera, ale nikdo nenapsal, co se s nim stalo. Bude to naše tajemství, ju?

Lotr2008

Kepler už dávno zemřel.

led

Jeden známy Kepler, Johannes žil v rokoch 1571–1630 1571, občas sme sa s užiavateľom Keplerom https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/64039 bavili na tom že uživateľ Kepler je v skutočnosti večne starý známy, dnes už prestárly, astronom Johannes Keplerus https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Johannes_Ke­pler.
Počkajte chvíľku, ak nešiel pomáhať starému Johannesovi, tak český Kepler nevydrží a ešte sem príde.

Viktorie II.

Lotře, vždyť nevíš o koho jde přesně. A divím se, že i Filip84 není s tím obeznámen.

Filip84

Ale já nemyslím Johannese, neboj, vím naprosto pregnantně. Oni, totiž Kepler & Lotr se, nějak, i stýkali in personam, no prostě znali se blížeji, než jen skrze přezdívky tady, oni jsou i cca stejný ročník: však se Lotra zeptej – tady, nebo soukromou zprávou.

Proto vím, že když Lotr napíše, že Kepler něco, tak Kepler skutečně něco.