Heřman

Ví te co ot znamená že mám notebook diraví jako cedník asi jo…

Potřebuji zjisti co mám udělat aby mě šly naistalovat programy které chci protože když instaluji nějaké programy tak se mě ukáže že mě chybí ten to a ten to program nebo soubor.

Nejlepší odpověď
SinceX

Nauč se psát, nebo piš pomalu. Než mi došlo co vůbec chceš, trvalo mi to..

Záleží jestli to dělá u každýho programu, pokud jo, reinstaluj systém. Pokud ne, snaž se najít na internetu ty programy co to vyžaduje a doinstaluj. Nejsnažší a celkově nejrychlejší cesta je reinstalace systému.

Další odpovědi
arygnoc

reinstalace os.
o soubory (většinou se jedná o knihovny) si asi přišel neodbornou instalací OS nebo hloupou odinstalací součástí systému/programů (her, her, her?).
Doporučuji zálohovat ovladače, reinstalovat OS.

Heřman

Heřman: Můj OS byl už 2× reinstalovaný.