steipavka

Ví někdo, proč kohouti kokrhají celý den?Soused jich má asi pět a je to o nervy!

Nejlepší odpověď
annas

Kohout zpravidla kokrhá ráno. Jestliže je ho slyšet po celý den, znamená to, že chrání své „stádo“, cítí se ohrožen sokem.

Každý z pěti kohoutů chce, aby mu patřily všechny slepice.

Kohout na svém smetišti nejraději kokrhá …

Další odpovědi
oskar

Zažívám to samé je to hrůza a vždycky sem měl kohouty tak rád.

anonym

Na chalupě byl kohout,neúnavně kokrhal a ještě ke všemu asi mutoval. Nejdřív to byla legrace,ale celý den.....

atriplex

Kokrhání je vymezování teritoria. Pokud by široko daleko nebyl žádný kohout, ten jedinný by párkrát zakokrhal a tím by to bylo vyřízeno. V okamžiku, kdy na jeho kokrhání reaguje jiný kohout, kokrhání se opakuje. A tak stále dokola a dokola…

ShadyDowns

Zamezte zvuku z vaší ložnice, aby kohouta vzbudil.