Petr0101_01

Ví někdo jak na Aliexpressu zjistit kompletní adresu odesílatele a číslo IOSS do celního prohlášení?

Žádný odesílatel mi to nechce sdělit a stejně tak i několik operátorů na živém chatu. Bez těchto údajů nelze zboží obdržet, jedině zaplatit ČP.

Odpovědi
cochee

No tím pádem asi nijak, my máme smolíka s levným kupem a Číňani tím pádem smolíka, že neudělají kšeft, dobře jim tak. O tomhletom ale musí na AE dávno vědět a měli se na to připravit. Nevém, jestli to bude po novém jen u nás v ČR, nebo v celé EU, pokud jen u nás, jsme asi jen malá skupina zákazníků na to, aby kvůli nám něco upravovali.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.