TONICK

Vhodné Chrome nebo jiné rozšíření, poradíte?

Zdravím Vás přátelé,
chtěl bych Vás poprosit, jestli nevíte, jaké je nejvhodnější chrome rozšíření, nebo nějaké rozšíření v jiném prohlížeči k tomu, abych stahoval co nejméně zbytečných dat.

Již používám AdBlock od Chromeu a musím říct, že už ten mi část přebytečně stahovaných dat (reklam) odboural. Ale stále se mi při načítání stránek stahuje vcelku velký objem dat, z nichž využiji strašně málo. Nepotřebuji všude tak kvalitní fotky, nepotřebuji vidět tak propracované záhlaví stránek, nepotřebuji, aby se mi bez mého vědomí do počítače stáhly cookies ze stránek,které ani nehodlám navštívit atd.

Věřím, že si s tím někdo bude vědět rady a pomůže mi.
Předem děkuji 🙂

Odpovědi
arygnoc

zakázat načítaní multimédií, používat adblock.

množství dat nezabránite, záleží na autorovi stránek, kolik odkazů na stránkach má.
Dnes najít stránky s „čistou“ informací je problém, reklama internet zahltila.