Dobrý den ,tak jsem teda již na moji minulou otázku Věříte v náhodu
uvedl o soutěži ve kterí je hlavní výhra notebook , tak pro ty kteří
jsou zvědavi jestli jsem vyhrál a měl to štěstí tak jsem ten notebook
neyhrál ale nevadí,doufám že alespoň jednou za život se mi podaří
v nějaké soutěži něco vyhrát :)
Doplňuji:
Ještě jednou všem moc děkuji za blahopřání k mým narozeninám ,děkuji
moc :)
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda před 5805 dny |
Sledovat
Nahlásit
|

To byla určitě jen náhoda, že ten NB vyhrál někdo jiný…
Nebýt náhody, tak je NB tvůj…
Také přeji vše nejlepší.
| 0 Nominace Nahlásit |
Nevadí, určitě někdy něco vyhraješ. 🙂
Jinak všechno nejlepší k narozeninám. Hlavně hodně zdraví, štěstí a
životní spokojenosti 🙂
| 0 Nominace Nahlásit |
Také přeji vše, co si jen přeješ.....z neúspěchu nezoufej, nějaké PC máš, když jsi tu a třeba se příště zadaří!!!
|
5Kdo udělil odpovědi palec? anonym, Miroslavst, annas, Rico, Bumbes
před 5805 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Tak nezoufejte,ja taky nikdy nic nevyhrala,jinak krasne narozeniny,jeste den nekonci,treba vas jeste neco potka.
| 0 Nominace Nahlásit |
Veľká výhra už bola, že ti ju ľudia priali. Aj keď sa hovorí náhoda je blbec, sadne vždy vedľa 🙂. Aspoň oslavu narodenín nekazila nejaká krabica s počítačovým čudom.
| 0 Nominace Nahlásit |
Já vyhraju vždicky všehcno a to se ani do žádných soutěží nikdy neregistruju.
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1506 | |
| annas | 1221 | |
| quentos | 987 | |
| led | 680 | |
| marci1 | 649 | |
| Kepler | 614 | |
| mosoj | 607 | |
| hanulka11 | 556 | |
| gecco | 433 | |
| iceT | 431 |
| Hobby |
| Hry |
| Online hry |
| Hádanky a hlavolamy |
| Ostatní volný čas a hobby |