Avatar uživatele
Dragerytter4

Věříte na spřízněnou duši? A existuje to? Zažili jste něco podobného?

S kamarádkou máme opravdu, ale opravdu, někdy až děsivě stejný osud. Například, jsme měly každá svého partnera, zároveň časově stejně. A když jim se něco podělalo, mně se to podělalo více méně o chvíli později na stejné téma (děsně podobný problém) a tak to šlo celou dobu, pak se rozešli, no my za chvíli také.. On si našel přítelkyni, můj za chvíli také. Dnes jsme si posílaly srdceryvné SMS a zjistily jsme, že jsme opět napsaly skoro to samé, jen jinak zformulované.
Já šlápnu do psího lejna dnes, ona zítra. Rozumíte, co naznačuji?
Je to normální? Nebo čím to může být? Lépe řečeno… Máte taky někoho takového?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? chachar1922 před 3019 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Nepotřebuju věřit, protože jejich existencí jsem si jist. Sám mám jednu takovou.
Kdo nezažil, ať si nevěří.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Je to normální náhoda. Na žádné splynutí spřízněných duší nevěřím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
RyuzakiKate

Odvážím se říct, že jo. Vždycky jsem po ní toužila, ale spíš ji mít v partnerovi, nežli kamarádce. Momentálně cejtím, že jsme s tím současným naladěni na stejnou melodii, utrpěli jsme podobné křivdy, a to nás tak nějak stmelilo. Nehádáme se a ani jeden z nás se konečně netrápí. Vzájemně se doplňujem (já mám zácpu, ty máš průjem), jsme oba hodně citliví a empatičtí a samozřejmě krásní a inteligentní :P

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Já na to věřím, funguje to ..když šlápnu do psího lejna já, vždycky je u toho moje milovaná Fanynka, nikomu z nás se to bez toho druhýho ještě nestalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pucipuci

Ano věřím a také zažil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Randeolog01

Co je vlastně ,,spřízněná duše"?

Na tuto otázku je milióny odpovědí, ani jedna z nich není ,,stejná"
Někdo považuje tato slova za lásku, přátelství, neštěstí, stejná chování a náhody…

Na světě je přes 50 miliard lidí opravdu si myslíte že narazíte na ,,spřízněnou duši"?

Závěr je ten že to je náhoda poznal jsem skvělou ženu u pupy, a byla náhoda že jí nešla hadice když tomu přední šla, pomohl jsem jí a jsme spolu už 5 let…Ale co kdybych se rozhodl jí nepomoct nebo jet na jinou benzínku bylo by to stejné? Myslím že ne že to je fakt náhoda, ale ať si věří každý čemu chce…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek