morče

Věříme,že se ANIČKA vrátí.Třetím dnem patrají policisté po 9leté ANIČCE.

Je to hrozné že žijou mezi námi lidé kteří ubližují malím dětem,chudáci ty rodiče

Nejlepší odpověď
BEAES

Právě nad tím přemýšlím, co se jí asi mohlo stát. Snad už se brzy objeví.

Další odpovědi
aramah

Neumím si představit co prožívají rodiče. Snad to dopadne dobře.

vecernice

Škoda že těm rodičům nemůžeme nijak pomoct.Vůbec jim nezávidím a myslím,že jim držíme pěsti všichni a hlavně té malé.

Miroslavst

Na tuto otázku nelze odpovědět. Je to hrozné.
Připojme se alespoň tím, že i zde uveřejníme fotografii hledané aničky
http://media.no­vinky.cz/727/2372­70-top_foto1-tebjw.jpg

hanulka11

Také to sleduji, je to hrozné . Neumím si to představit být v jejich kůži to aby člověk přišel o rozum.....Hlavně aby se našla zdravá.

rady74

Podle fotky bych řekl,že je obětí nějakého uchyla,bohužel.Ale rád bych se mýlil.

panenka

Ano je to hrozné přeji si aby se rodičům vrátila a těm co ju unesly daly doživotí. Kdyby u nás existovalo trest smrti tak bych jim napařilo trest smrti.Je mi tych rodičů hrozně líto

mojitek

Doufejme,ze vse dopadne dobre. Kazdopadne drzim palce !