opa

Velikost složky.

Mám v jedné složce naukládány různé šoty a vídea.Je to děsná směska.Word,Ex­cel,Media Player atd.Je tam 350 položek.Jak zjistím celkovou velikost té složky????A kam bych a na co to mohl uložit????Pro strýčka příhodu.Děkuji.

Nejlepší odpověď
mosoj

Jak chcete odpovídat když tazatel neřekne jaký má OS!! Pokud má XP má pravdu bad a nevím proč má palec dolů. Jste si jisti svou odpovědí ?

Další odpovědi
P3p!no

Velikost složky zjistíš klepnutím pravým tlačítkem myši na složku a dáš vlastnosti.

Miroslavst

Na složku klikneš pravým tlačítkem myši a v nabídce vybereš vlastnosti. Tam uvidíš jak velká složka je.
Doporučuji vytvořit nové složky-několik a pojmenovat třeba hudba, videa apod. do těchto složek roztřídit jednotlivé soubory.
Podle velikosti můžeš zálohovat na cd, flash disk apod.

anonym

stačí na složku najet myší a měla by vyskočit bublina s info.

anonym

Složka má nahoře lištu s možností třídění podle názvu, velikosti, typu. Můžete-li soubory roztřídit nebo seskupit, snadno soubory označíte kliknutím s Ctrl a kliknutím na poslední soubor. Hromadně je pak přesuňte do své složky… a vypálit na CD. Paměti na flešce je pro takové soubory ‚pro strýčka příhodu‘ škoda.