Tablet ACER Iconia B1-A71 nejde – proc se objevuje cerna obrazovka?

Surfoval jsem na internetu ve Chrome, pak se to nejak zakouslo a tak jsem zamknul tablet a pak sem ho chtel odemknout, ale neslo to. Za cjvilku to slo. Tak sem chvili surfoval a pak zase.. zamknul sem ho a pak.nesel odemknout
Doplňuji:
Aktuálně je tablet ve stavu černé obrazovky a na 10sekundove drzeni vypinaciho tlacitka nefunguje. Zkousel jsem to vicekrat.

Odpovědi
Aznoch

Nejde zapnout, nebo odemknout? Zkuste něco z postupu popsaného tady: http://www.tipy-a-triky.cz/2014/11/­11/jak-resetovat-notebook-pokud-nejde-vypnout-nebo-zapnout/ je to sice pro notebooky, ale pro tablety by to mělo být podobné.
Doplňuji:
Nebo zkusit podržet tlačítko na zesilování zvuku a zároveň na zapnutí tabletu. To ale provede hard reset – viz menu, které je nutné proklikat právě tlačítkem na zesilování/ztlu­mování (místo šipek nahoru a dolu).

Zdroj: http://www.tipy-a-triky.cz/2014/11/­11/jak-resetovat-notebook-pokud-nejde-vypnout-nebo-zapnout/