Avatar uživatele
Chandler

Velikost jedné epizody

Už tu jednou otázka zazněla, ale potřebuj víc poradit. Mám seriál, který mám na 10 DVD a já bych seriál potřeboval vypálit na jedno dvd, aby to šlo, musím zmenšit velikost jedný epizody (275MB) na 20MB či na 50MB …aby se to zachovalo v dobré kvalitě. K tomu je potřeba program a proto sem píšu ..

Poslal by mi někdo z vás prosím odkaz na ten program ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5045 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

jmenuje se „AVI Demux“, myslím že na tento účel je nejlepší

http://fixounet­.free.fr/avide­mux/

//

otevres v nem video, ve filtrech provedes redukci rozliseni, nastavis optimalni video format (nejlepe h264) nizky datovy tok

optimalni audio format (velmi nizky datovy tok MP3 VBR~96kbps MONO nebo OGG VORBIS Q3 MONO)

a nechas ulozit, vznikne velmi maly soubor, a cim mensi tim mene kvalitni samozrejme – to muzes korigovat nastavenim kvality prevazne video kodeku

//

jen upozornuji ze redukci velikosti z 300MB (coz je na prumernou epizodu serialu v DIVX formatu tak akorat) na desetinu rozhodne ztratis kvalitu velmi vyrazne a skoro to nebude koukatelne, i kdyby si pouzil vyspelejsi video kodek h264 (ktery avi demux take umi pouzit), bude to docela bida … hadam ze na mene nez 100 MB na epizodu se pri zachovani rozumne kvality nedostanes.

no za zkousku nic nedas

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek