awdrt.net

Věděli jste, že jihokorejský seriál „My Secret Terrius“ předpověděl pandemii koronaviru již v roce 2018 ?

Pasáž o koronaviru se odehrává v desáté části okolo 53. minuty. Lékařka v seriálu objasňuje, že fiktivní koronavirus útočí na lidské dýchací cesty a někdo ho zřejmě zmanipuloval na to, aby ho mohl využít jako biologickou zbraň. Scénáristé trefili dokonce i inkubační dobu, kterou odhadli na 2 až 14 dní.

Odpovědi
Edison

Předpovědí jakékoli události v historii najdeš mraky a mraky. Vždy jde jen o překlad, interpretaci a výklad.

da ny

Nevěděla jsem to,
vím to z dřívějších předpovědí (asi 40, 25 a méně let)
Nejpřesnější, dle mého je ta z r. 1981 (knižně 1989, AJ)
/
Četl jste?:
https://search­.seznam.cz/?q=hi­tler&oq=hitler&aq=-1&sourceid=top&sId=u­5P1PYLjynHJdq-XCUZz&sgId=Tm9uZ­SAxNTg3ODQ5MTEx­LjI0Nw%3D%3D

Mc Merkurion

… božínku, a slyšel jsi už jméno Jules Verne ??? ten toho přepověděl daleko víc a nejen nějakou pandemii, která dřív nebo pozdějc stejně přijde znova …